Výběrové řízení: Stážisté na Prague European Summit 2021

Zajímáte se o záležitosti Evropské unie? Chcete pracovat v mezinárodním týmu a získat zkušenost z organizace akce na nejvyšší politické úrovni? Přihlaste se do 12. dubna a načerpejte jedinečné zkušenosti při organizaci této konference.

Prague European Summit se koná ve dnech 12. - 14. července 2021 v sídle Ministerstva zahraničních věcí v Černínském paláci. Hlavními organizátory jsou Institut pro evropskou politiku EUROPEUM a Ústav mezinárodních vztahů. Prague European Summit vznikl s cílem vyvolat strategickou a otevřenou debatu o budoucnosti Evropské unie mezi vysokými politickými představiteli, zástupci podniků, akademiky a novináři z České republiky a dalších evropských i světových zemí.

Podrobnosti a zadání najdete v přiloženém PDF souboru.

Pokud máte o stáž zájem, zašlete strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem a vypracovaným zadáním na adresu info@praguesummit.eu nejpozději do 12. dubna 2021. 

PDF

Prosíme, nenechávejte zasílání přihlášek na poslední chvíli, uchazeči budou vybíráni průběžně do naplnění kapacity organizačního týmu. Děkujeme za pochopení.

#Prague European Summit #Internship #stáž

Související článkyInstitut pro evropskou politiku EUROPEUM
Staroměstské náměstí 4/1
Praha 1 - Staré Město
110 00

tel.: +420 212 246 552
email: europeum@europeum.org
https://www.europeum.org