European Summer School 2017 – "Challenged Union: Making Sense of the Troublemakers"

EUROPEUM bude v červenci pořádat už patnáctou European Summer School 2017 - tentokrát zaměřenou na euroskepticismus. Pro studenty přihlášené do 31. ledna platí nabídka snížené ceny.

Institut pro evropskou politiku EUROPEUM organizuje už 15. ročník European Summer School. Program je určen pro studenty vysokých škol.

Zaměřuje se na aktuálně diskutované otázky v Evropské unii, na euroskepticismus a jeho projevy v členských státech. European Summer School je organizována pod záštitou české reprezentace Evropské komise a ve spolupráci s Prague College a s Fakultou sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze.

European Summer School nese letos název "Challenged Union: Making Sense of the Troublemakers (or at least trying to)". Bude se konat v Praze od 15. do 25. července 2017.

Studentům, kteří se přihlásí do 31. ledna, nabízíme sníženou cenu. Připravena jsou také stipendia pro studenty ze zemí mimo Evropskou unii. 

Další informace naleznete na webových stránkách European Summer School. Dále si můžete stáhnout leaflet (v anglickém jazyce, přiložený k tomuto článku) a shlédnout i video z minulého roku.

#European Summer School 2017 #euroskepticismus #ESS #přihláška #stipendium

Kateřina Davidová
Juniorní výzkumná pracovnice

Expertíza: otázky spojené s klimatickou změnou a životním prostředím, energetická politika, americká politika.Institut pro evropskou politiku EUROPEUM
Rytířská 539/31
Praha 1 - Staré Město
110 00

tel.: +420 224 186 207
email: europeum@europeum.org
http://www.europeum.org